Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy wie jak się to robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić.

Warren Buffet

Kto cały czas pracuje ciężko, nie ma czasu zarabiać pieniędzy.

J.D. Rockefeller

Pieniądza nie należy gonić, trzeba wyjść mu naprzeciw.

Arystoteles Onassis

Kancelaria biegłego rewidenta PC Partner – O firmie

Nasza firma została założona w 1995 roku, a od 2003 roku funkcjonuje pod obecną nazwą - Kancelaria Biegłego Rewidenta PC Partner. Od początku działalności za cel postawiliśmy sobie dostarczanie klientom najwyższej jakości usług z zakresu finansów i księgowości. Właściciel firmy, Piotr Cybula, został wpisany przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem 9799 oraz przez Ministerstwo Finansów pod numerem MF 4183/97 na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Kancelaria wypełniła ustawowy obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Stawiamy na szeroki zakres usług, aby móc służyć klientom pełną obsługą finansową niezależnie od ich potrzeb. Oferujemy między innymi prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz sprawozdań finansowych, doradztwo księgowe i podatkowe, kontrolę ksiąg rachunkowych oraz inne usługi związane z księgowością i podatkami.

Swoją działalność opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz wykształconej kadrze. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie, którzy stawiają na ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w rozmaitych kursach. Wszystko po to, aby dać klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i opieki z naszej strony. Nasze umiejętności pomogą Państwu sprostać wymaganiom zmieniającego się prawa gospodarczego i podatkowego.