Usługi biegłego rewidenta i księgowych

Zachęcamy Państwa do kontaktu i skorzystania z oferty Kancelarii Biegłego Rewidenta PC Partner z siedzibą w Krakowie. Jesteśmy doświadczoną, profesjonalną firmą świadczącą usługi z zakresu obsługi finansowej, kadrowej i administracyjnej podmiotów gospodarczych od 1995 roku. Oferujemy między innymi prowadzenie dokumentacji kadrowej, wszystkich rodzajów ewidencji księgowych oraz kompleksowe doradztwo w sprawach finansowych, księgowych i podatkowych w zakresie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Pracujemy rzetelnie i terminowo, naszą działalność opierając na szerokiej wiedzy i doświadczeniu. Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, łącząc profesjonalizm z indywidualnym, partnerskim podejściem.

Nasza kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

 

Dane adresowe:

 lok ul. Murarska 19/34 ,
    31-311 Kraków

tel (012) 4469465

mobil + 48 604 097 229

fax  (012) 4469467

mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.